ببینید چگونه بچه چهارساله با ندای "لبیک یا حسین" می‌تواند جامعه را بیدار کند

ببینید چگونه بچه چهارساله با ندای "لبیک یا حسین" می‌تواند جامعه را بیدار کند

بیانات حاج منصور ارضی در زیارت عاشورای صنف لباس فروشان 3 مهر 97


بسم الله الرحمن الرحیم
شهادت (حادثه تروریستی خورزستان) زمانی بود که همه در خواب غفلت به سر می‌بردند البته به یاد داشته باشید این مصیبت بزرگ بر مردم خوزستان وارد شد، مردمی که سالهای جنگ اذیت شدند دراین سالها با گردوغبار اذیت شدند و در این ایام نیز اینگونه! 
وقوع شهادت برای مردم و جامعه باعث بیداری از غفلت است، باعث دوری از مشغله‌های دنیایی می‌شود. خدا از افرادی که طفل چهارساله و بزرگتر ویا سربازهای جوان و دیگر عزیزان را به شهادت می‌رسانند نگذرد، اما چه توفیقی آن جانباز داشت که دوباره برای اسلام غرق در خون شد.
شهادت مردان خدا نشانگر وجود غفلت در جامعه است چون بعضی‌ها نمی‌خواهند از این خواب بیدار شوند و وقوع چنین حوادث تروریستی را از چشم مقاومت و رهبری می‌بینند که بر مقاومت استمرار دارند. بعضی از این افراد به ظاهر مومن و نمازخوان هستند، در مقابل این غفلت عده‌ای بیدار می‌شوند و مخصوصاً کسانی که فرصت الهی شهادت را میخواهند،متوجه می‌شوند باب شهادت هیچ وقت بسته نشده است. مخصوصاً عده‌ای بعد از دفاع مقدس فکر میکردند باب شهادت بسته شده ولی دیدم اینگونه نیست.
به نظر می‌آید باب شهادت دیگر انتخابی نیست بلکه انتصابی است وازطرف حق ،نفرات انتصاب می‌شود تا به مقام شهادت برسند و این یکی از نکات مهم شهدای حادثه تروریستی خوزستان است. از قبل تهدید کرده بودند اتفاقاتی در خوزستان و تهران و کردستان خواهد افتاد. البته در تهران بیشتر حواسها جمع بود ولی اتفاقی که نباید، افتاد و مردم بیدار شدند. موضوع شهادت چنین ویژگی دارد، این نیست که بگویم کسی کم کاری کرده و بخواهیم افراد را متهم کنیم. 
دیدید در مصاحبه مادر آن طفل شهید می‌گفت شب قبل در هیئت فرزندم ندای "لبیک یا حسین" سر می‌داد، حتی در خانه هم "لبیک یا حسین" می‌گفت اما ما نمی‌فهمیدیم، خود بچه هم نمی‌فهمید چه می‌گوید، اما باید گفت طفل شهید می‌فهمید چه می‌گوید این اثر شیر مادر در هیئت است که فرزندت فهمید به که بگوید لبیک! یک عده هنوز با گردن کلفتی ادعای دین، می‌گویند لبیک یا آمریکا چون نتیجه مال شبه ناک و آمیخته شدن حرام و حلال همین است ولی  ببینید چگونه یک بچه چهارساله با ندای "لبیک یا حسین" می‌تواند همه چیز را به هم بریزد و جامعه را بیدار کند و این نتیجه خون شهید است که جامعه بیدار می‌شود. ان شاء الله بچه‌های سپاه و نیروهای امنیتی انتقام خون این شهدا را خیلی خوب می‌گیرند. ان شاء الله آل سعود و هر که به تروریسم و تکفیر کمک میکند نیست و نابود شوند.
توجه کنید در جایی از این کشور اجساد شهدا را بالای دست می‌گیرند و در جایی دیگر دلار و طلارا در دست می‌گیرند! 
اینها یعنی باند بازی و مافیا، این‌ها تیمهایی هستند که قیمت برای دلار تعیین میکنند و خودشان نیز به خرید و فروش می‌پردازند تا بتوانند منافع بیشتری کسب کنند. بهشت و جهنم در کنار ما هستند اگردر حصن حصین نمانید به جهنم می‌روید "فَمَن دَخَلَ حِصنی اَمِنَ مِن عَذابی" لذا گروه توابین بعد از عاشورا بیدار شدند و هرچند هزاران نفر بودند ودرگیر شدند اما به دست یزیدیان به شهادت رسیدند. روایت می‌شود این نهضت توابین توسط یک خواهر و برادر به راه افتاد، هر چنددیر شد اما بیداری مردم در راه امام حسین حتی بعد از عاشورا راه نجات است.
برای امام حسین علیه السلام پول خود را خرج کنید چون بعد از شما این پولها به درد نمی‌خورد و وارثان شما هرچقدر هم مومن باشد، می‌گوید خود من باید خرج کنم، پس از دادن صدقه، پول برای جهیزیه و صدقه برای امام زمان اجتناب نکنید. مرحمت کنید تا به زندگی شما برکت عنایت شود.